אודות


Negev- מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב מרכז בו נמצאים מומחים לכאב בתחום הפיזיותרפיה, הרפואה המשלימה, טיפול בגלי הלם ומדרסים. כתובתנו: אורנים 1 קומה ב' גבעת שמואל רמת אילן (מול אונ' בר אילן) טלפון לתיאום תורים - 077-5251169

אודות
Negev - מרכז רפואה משלימה וטיפול בכאב
 
 מרכז ייחודי ומקצועי המשלב איבחון וטיפולי פיזיותרפיה, עיסוי רפואי, טיפול בגלי הלם, התאמת מדרסים, תזונה, מענה מקיף לסובלים מכאבים ודלקות כרוניים.

אצלנו במרכז תוכלו להשיג איבחון פיזיותרפי מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים למקרים  כמו שיקום אורתופדי, פציעות ספורט, בעיות אורטופדיות כמו כאבי גב, צוואר תפוס, כאבים בשריר ובשלד, כאבים ודלקות בגידים כמו כאבי דורבן בכף הרגל, הסתיידות בכתף ועוד .

אנו כמובן מטפלים בספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד, וגם  לאלו שכבר נואשו מלמצוא מענה ופתרון לכאביהם ברפואה הרגילה.

סוגי הטיפולים אצלנו על ידי מטפלים מנוסים ומקצועיים הם אלו פזיותרפיה, עיסוי רפואי, תזונה קלינית  רפלקסולוגיה, עיסוי נשים הרות, עיסוי שבדי, טיפול בגלי הלם, התאמת מדרסים.

אנחנו מתאימים את הטיפול לכל מטופל באופן אישי, כל סוג טיפול מותאם לצרכיו ותחושותיו של המטופל.
תהליך הטיפול מתחיל בשיחת הכרות עם המטופל וברור הרקע הבריאותי ההיסטורי שלו. לאחר מכן נאבחן ונאתר את מוקדי הכאב, סוג הכאב, בדיקת טווח התנועה של המפרקים ובהתאם לזה יוחלט על אופי הטיפול.  

 המטפלים המצוינים שלנו נבחרים בקפידה אנו בוחרים את הטובים ביותר עם ניסיון טיפולי והם מקדישים את זמנם לטפל באנשים עם כאבים.

 אך מעל הכל חשוב לנו שהמטפלים יהיו בעלי גישה טיפולית טבעית.
 אצלנו המטפלים לא עוסקים בכאב אלא בבני אדם שסובלים מכאב ורואים בתפקידם אתגר מקצועי ושליחות.