אודות


Negev- מרכז רפואה משלימה לימדו אותנו שלכל כאב יש כדור משכך השכיחו מאיתנו שלכל כאב יש מסר ומטרה.

לימדו אותנו שלכל כאב יש כדור משכך השכיחו מאיתנו שלכל כאב יש מסר ומטרה.
הקמתי את Negev- מרכז לרפואה משלימה מתוך ידיעה שהרפואה הקונבנציונלית היא רפואה מצילה חיים וחשובה. אך אין לה את כל הכלים לכאבים ”פשוטים“ והיא לא יודעת להתמודד עם כאבים שלא באמצעות תרופות.

הרפואה הקונבנציונלית לא יכולה לתת את כל התשובות לכאבים ולסבל של מטופלים. אנו המטפלים ברפואה משלימה יכולים ויודעים להשלים את הרפואה הקונבנציונלית ולעזור לאנשים הסובלים מכאבים.

קיבצתי צוות מטפלים מסורים הרואים בדרכנו שליחות ורצון להשפיע על חיי המטופלים ולשפר את איכות החייהם ולאפשר להם לתפקד כאנשים רגילים בלי כאבים.
ישנם מטופלים רבים שלא שלא מצאו פתרון לכאבם במסגרת הרפואה הקונבנציונלית,ויש את אלה שמרגישים שלא על כל "דבר קטן" צריך רופא או כדור משכך.

אנו כמרכז לרפואה משלימה לא קובעים מראש את סוג הטיפול למטופל אנו ערים שלכל אחד שונה ולכל אחד יש טיפול המתאים לו והוא מרגיש איתו נוח ודרך הטיפול הוא יכול לאפשר לגוף לתפקד ולהחלים.

אנו מנהלים שיחה ראשונית שבה נכיר את המטופל נקשיב ל"דרך" שהוא עשה עם הכאב עד שהגיע אלינו נקרא את מה שהרופא או הטכנאי CTI כתב ומצא. נתייחס לכל הממצאים ורק אז נציע את הטיפול הרלוונטי.
בריאות האדם ועוצמת הכאב הם בשליטה ובחירה של כל אחד ואחד עד כמה הכאב מנהל אותם אלה שמצליחים להתגבר על הפחד ולשלוט בכאב מחלה הם אלה שמחלימים מהר וחיים באיכות חיים טובה.

סובלים מכאב? צרו איתנו קשר לייעוץ חינם. 077-5251169אודות אודות