אודות


Negev- מרכז רפואה משלימה ופיזיותרפיה מומחים בתחום הפיזיותרפיה, הרפואה המשלימה, טיפולים בגלי הלם והתאמת מדרסים. כתובתנו: אורנים 1 קומה ב' גבעת שמואל רמת אילן (מול אונ' בר אילן)

אודות
Negev - מרכז רפואה משלימה ופיזיותרפיה
 
 מרכז ייחודי ומקצועי המשלב טיפולי פיזיותרפיה ורפואה משלימה כמו עיסוי רפואי, טיפול בגלי הלם, התאמת מדרסים, אנו מעניקים  מענה מקיף לסובלים מכאבים אורטפדים ודלקות כרוניות.

אצלנו במרכז תוכלו קבל איבחון פיזיותרפי מאנשי מקצוע מנוסים וותיקים למקרים  כמו שיקום אורתופדי, שיקום נירולגי, פציעות ספורט, ורטיגו (סחרחורת) ובעיות אורטופדיות כמו כאבי גב, צוואר תפוס, כאבים בשריר ובשלד, כאבים ודלקות בגידים כמו דורבן בכף הרגל, הסתיידות בכתף ועוד .

אנו מטפלים בספורטאים מקצועיים וחובבים כאחד, וגם  לאלו שכבר נואשו מלמצוא מענה ופתרון לכאביהם ברפואה הרגילה.

הטיפולים אצלנו על ידי נעשים על ידי מטפלים מנוסים ומקצועיים  בתחומי הפזיותרפיה, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, עיסוי נשים הרות, עיסוי שבדי, טיפול בגלי הלם והתאמת מדרסים.

לאחר האיבחון אנו מתאימים את הטיפול לכל מטופל באופן אישי, כל סוג טיפול מותאם לצרכיו ומטרותיו של המטופל.
תהליך הטיפול מתחיל באיבחון ובשיחת הכרות עם המטופל תוך ברור הרקע הבריאותי ההיסטורי שלו. לאחר מכן נאבחן בכלים מקצועיים ונאתר את מוקדי הכאב, סוג הכאב, בדיקת טווח התנועה של המפרקים ובהתאם לתוצאות תבנה תוכנית הטיפול.  

 המטפלים מכל התחומים נבחרים בקפידה אנו בוחרים את הטובים ביותר עם ניסיון טיפולי אשר מקדישים את זמנם לטפל באנשים עם כאבים כי הם רואים בזה את השליחות שלהם.

 ומעל הכל חשוב לנו שהמטפלים יהיו בעלי גישה טיפולית טבעית.
 אצלנו המטפלים לא עוסקים בכאב אלא בבני אדם שסובלים מכאב ורואים בתפקידם אתגר מקצועי ושליחות.